Проект Весна. Мар’яна Садовська та Крістіан Томе

22 грудня о 19:00 у Центрі Довженка виступлять музиканти Мар’яна Садовська і Крістіан Томе.


Музичний проект Маріанни Садовської з німецьким перкусіоністом і спеціалістом з електроніки Крістіаном Томе, створює колаж стародавніх українських народних пісень та
сучасних електроакустичних звуків. Їхній асортимент інструментів від гармоніки до дримби та ноутбука сплітається разом сильним голосом Маріанни, в програмі, яка склеєна древніми коріннями, що рухаються над невідомою територією, подорожуючи через цікаві тіла звуку.

Світлина від Music Live.

ВЕСНА – східно-західний акустичний проект: зустріч культур в поезії.

Квитки за посиланням: www.kasa.in.ua/vesna-marana-sadovska-i-kristian-tom

Пісні Маряни Садовської звучать у рівній мірі як архаїчний відгомін першого крику та повстання проти всіх умов існування. В піснях, навіть не розуміючи слова, можна почути вічну тему життя і вмирання, і сумну неможливість наздогнати буття.
www.marianasadovska.com/vesna

23 квітня 2015 року в Лондоні на сцені Rich Mix відбувся чудовий концерт відомої у світі, талановитої, неординарної української співачки Мар’яни Садовської.

На концерті, крім українців, були британці, поляки та інші. Не дивлячись на пізній вечірній час були тут і діти. В залі панувала якась особлива таємничо-казкова атмосфера, де кожен присутній мав змогу не тільки насолодитися живими етнічними українськими піснями, а й почерпнути море живої позитивної енергії, котра лилася через щиру пісню з глибини душі Мар’яни. Перед нами на сцені відкрився справжній театр пісні, котрий відтворював образи, що були вкладені в слова і мелодію їх першими виконавцями — невідомими авторами із народу. Вміле і тонке поєднання автентичного пісенного надбання з театралізованим відтворенням. Мікс із традиційних і сучасних українських пісень, представлений у формі електро-актустичного перфомансу з використанням дримби, індійської фісгармонії та барабанів, проникав глибоко в душу, бентежив, переносив – то в дивовижний світ живої природи і весняної краси, то болючим щемом торкався серця, коли звучали печальні акорди і слова трагічного сьогодення в Україні. Під час виступу Мар’яна співала під власний акомпанемент на індійській фісгармонії, а складну музику простих природних звуків творила разом з майстерним перкусистом, поліінструменталістом Крістіаном Томе з Німеччини. Пісні та розповіді звучали українською та англійською мовами. Чарівна жінка, справжня чарівниця, Мар’яна Садовська є унікальним талантом-діамантом, живим джерелом невичерпної гармонійної енергії рідного краю і відданою його патріоткою і великою Берегинею культури, мудрості, традицій і слави України!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *