Польські металісти White Highway зіграють у Тернополі

Польський гурт White Highway за підтримки журналу Daily Metal 21-23 вересня вперше відвідає Україну. В рамках міні-туру hard rock/glam metal команда з Варшави відвідає Тернопіль. 21 вересня їх концерт пройде у барі “Коза”. 

Козу чекає важке потрясіння! Адже її навідає White Highway (PL) – польські хеві-металісти їдуть і недарма, сколихнуть стіни Кози, перевернуть все з ніг на голову, тримайтесь, – пишуть організатори концерту.

Загалом же музиканти зіграють ще кілька концертів по Україні.

Дати туру:

21.09 | Тернопіль | Koza Bar
22.09 | Київ | Daily Metal Female Fronted Fest
23.09 | Ужгород | All Music Bar

White Highway – це hard rock/glam metal гурт з Варшави, заснований у 2013 році під впливом яскравих команд 80-х років: Kiss, Dokken, Whitesnake, Scorpions, Warlock та Deep Purple.

«Наш гурт – це поєднання п’яти харизматичних особистостей, які люблять рок-н-рол у чистому вигляді! Ми намагаємося створити свій власний унікальний стиль, і наша головна мета – повернутись до коренів hard rock, щоб відновити його з новою енергією», – розповідають учасники колективу.

У 2017 році гурт дебютував з EP “City Lights”, який отримав хороші відгуки з багатьох куточків світу. Наразі команда працює над завершенням запису дебютного повноформатного альбому, який отримає назву “Hittin’ the Road” та буде складатися з 12 потужних треків.

У вересні цього року за підтримки веб-журналу Daily Metal польський гурт вперше відвідає Україну. Концерти в Тернополі, Києві та Ужгороді стануть частиною європейського туру White Highway, що стартував 17-го серпня у Любліні та охопить також Латвію, Литву, Естонію та Угорщину.

Гурт на Facebook: https://www.facebook.com/whitehighwayofficial

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *