Герой російської-української війни написав книгу про полон. Чому варто йти на її презентацію

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книги Андрія Бессараба «Ми не маємо права не бути сильними», яка відбудеться 17 вересня. Початок – о 19:00.

Близько 4000 громадян України пройшли полон, сотні ще в полоні. Андрій Бессараб служив командиром окремого взводу в 311-му інженерно-технічному батальйоні. Зараз вже у званні капітана. В полон потрапив за два тижні до демобілізації – 22 травня 2016 року. Звільнений – 27 грудня 2017 року.
Свій досвід війни, полону і адаптації до мирного життя, Андрій описав у книзі «Ми не маємо права не бути сильним». Це перша книга на теренах України стосовно теми перебування в полоні під час цієї війни.
Ця книга — про людську долю і незламну силу духу. У першій її частині Андрій Бессараб — учасник російсько-української війни, колишній полонений — розповідає про те, що допомагало не здатися в полоні, про переосмислення, яке допомагає рухатися вперед і змінювати себе та країну зараз. Друга частина книги — емоції, викладені на маленьких аркушах паперу і оформлені у віршовані рядки. Ці вірші не є високою поезією, але вони вражають своєю щирістю і світлом.
Своєю книгою ветеран прагне привернути увагу суспільства до проблеми військовополонених. Всі гроші з продажу своєї збірки віддасть на допомогу дітям тих хлопців, які досі знаходяться в полоні у росіян.

17 вересня, 19:00. Тернопіль, вул. Валова, 7-9

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *