Фіксація слова: поетичний вільний мікрофон у Дзизі

У останній день першого місяця літа Дзиґа запрошує молодих авторів почитати свої вірші. 30.06 о 19.00 на Вірменській 35 відбудеться Вільний мікрофон.


Концепцію події розробили у журналі Артефакт. Сьогодні у Львові та інших містах України відбуваються сотні літературників, однак після свого закінчення вони йдуть у небуття: ніхто й не згадає, що там відбувалося, а самі автори опісля будуть говорити про цей вечір, як черговий прохідний літературник.

Тому важливо фіксувати події – у текстах, фото, колажах, репортажах. Аби потім реконструювати літературне життя наших міст за цими артефактами.

5 листопада 2017 року у львівській вінтажній кав’ярні “Штука” відбувся творчий салон під назвою “Take 5”. П’ятеро молодих поетів читали свої вірші авдиторії, після чого у кращих традиціях літературників пішли разом пити вино.

Тоді ми зафіксували цю події у репортажі 5 поетів, 5 метафор. Творчий салон у Львові.

 

Літературні події в артцентрі Дзига набирають обертів! Після концептуальних читань та презентації відеопоезії ми повертаємося до всім знайомого формату – Вільного мікрофона. Хочемо зібрати на одній сцені молодих авторів та авторок, поспілкуватися з ними та почути їх слово. І це слово ми зафіксуємо. У тексті, колажі, репортажі аби ця подія увійшла в історію.

 

Отже. 30.06. 19.00. Вхід – будь-яка паперова купюра.

Реєстрація за посиланням – ось тут.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *