Арт-директор CNN проведе в Києві майстер-клас по сторітеллінгу

“ У нас утік робот, будь ласка, допоможіть знайти”, – історію приблизно такого змісту передрукували десятки медіа, розповіли в сотнях спільнотах в соціальних мережах.  Зворушливе фото робота на дорозі і невідома компанія стає вмить популярною.


За кожною успішною рекламною кампанією, тисячею репостів в Facebook, переглядами на Youtube, зростанням продажів і замовлень стоїть принцип сторітеллінгу. Зараз візуальний сторітеллінг – мистецтво розповідати історії в картинках, надзвичайно важливе вміння для сучасного креативщика, передає НВ. 

Як створювати візуальні історії, що запам’ятовуються? Як правильно підібрати інструменти і формат роботи? Як вийти за рамки звичного і знайти власний унікальний стиль? 25 січня 2019 року про це в Києві розповість арт-директор CNN Сара-Грейс Манкаріос.

Сара-Грейс Манкаріос, арт-директор департаменту “Спеціальні проекти” CNN Digital, одна з найяскравіших представниць креативної індустрії Лондона, розповість і покаже в Києві, як вона створює проекти, що підкорили не лише глядачів, а й журі міжнародних кінофестивалів та конкурсів.

На майстер-класі арт-директор CNN поділиться європейським досвідом роботи з креативними завданнями, набором кращих інструментів для візуалізації історій,досвідом створення та організації проектів для CNN, а також  ефективними  техніками унікального звучання історій.

Майстер-клас проводитиметься англійською мовою з синхронним перекладом.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *