24 години до старту головного культурного фестивалю: що ще варто знати про 26 BookForum

Мовою цифр 26 BookForum — це 5 днів, понад 800 подій, 30 тематичних напрямків, 40 локацій у середмісті, учасники з 30 країн і більш як 2000 книжкових новинок. Час святкувати власну любов до літератури і оновлювати книжкові полиці. 


Обирай події на власний смак

Програма 26 BookForum містить понад 800 подій. Це дискусії і перформанси, лекції і воркшопи, презентації книжок та автограф-сесії, концерти і кінопокази, публічні інтерв’ю, виставки, сценічні читання і ще безліч інтерактивів. Усі поділяються на 30 тематичних кластерів і спецпроектів. Фокусна тема «Відшукування причетного» включає 8 подій. Куди піти у різні дні 26 BookForum, де зустріти улюблених письменників і які дискусії і майстер-класи відвідати, обирай з програми 26 BookForum на сайті.

Стікери для книгоманів в Telegram

Головний культурний фестиваль країни запустив стікер-пакет у соціальній мережі Telegram. Завантажити їх можна абсолютно безкоштовно за посиланням: bit.ly/tg_bookforum.

Не проґав зустрічі з почесними гостями

Почесними гостями 26 BookForum стануть індійська екофеміністська письменниця, Лауреатка Букерівської премії Арундаті Рой, сучасний азербайджанський письменник та журналіст Ельчін Сафарлі та вірменська письменниця у жанрі магічного реалізму та фентезі Мар’ям Петросян.

Зустріч з Арундаті Рой та презентація українського перекладу її роману «Міністерство граничного щастя» відбудеться у п’ятницю, 20 вересня, у Першому українському театрі для дітей та юнацтва.

Зустрітися із Ельчіном Сафарлі та підписати його книжки «Дім, у якому жевріє світло» і «Якби ти знав» можна буде у п’ятницю, 20 вересня, у Першому українському театрі для дітей та юнацтва.

Зустріч з письменницею Маріам Петросян відбуватиметься у межах презентації українського перекладу роману «Дім, в якому…» у суботу, 21 вересня у кінотеатрі «Коперник».

Познайомся з Олегом Сенцовим

Олег Сенцов їде на 26 BookForum. У неділю, 22 вересня, о 13:00 у Львівській національній філармонії (вул.Чайковського, 7) колишній політв’язень презентує книгу «Маркетер». Вхід вільний для усіх охочих.

Встановлюй мобільний додаток

26 BookForum — у вашій долоні! Офіційний мобільний додаток головного культурного фестивалю країни уможливить завжди мати напохваті інформацію про цьогорічні події, скласти власний графік їх відвідування, знати розташування видавців на книжковому ярмарку, придбати квиток на ярмарок онлайн, бачити у реальному часі, де можна зустрітися зі знайомими, та спілкуватися з іншими відвідувачами.

Додаток доступний двома мовами: українською та англійською,

Безкоштовно завантажити на iOS: https://apple.co/2lO4ZbG
 Безкоштовно завантажити на Android: http://bit.ly/2kfkSHF

Голосуй за найкращу книжку

На звання найкращої книги 26 BookForum претендують 500 видань. Координатори конкурсу BookForum Best Book Award отримали 514 анкет від 107 видавництв. Найпопулярнішими номінаціями стали Non-fiction, Сучасна українська проза та Література для дітей від 6-12 років. Результати BookForum Best Book Award оголосять під час урочистої церемонії 19 вересня.

Цьогоріч організатори конкурсу повернули номінацію, у якій кожен може проголосувати за книгу, яка сподобалась найбільше. Щоб віддати голос, потрібно перейти за цим посиланням, обрати номінанта і натиснути «Проголосувати за цю книгу за допомогою Facebook».

Обирай індивідуальний маршрут

Якось програмна директорка 26 BookForum сказала: «Якщо ви одного разу потрапляєте на BookForum, то ніколи не знаєте, де опинитесь завтра».

Ми всерйоз задумались над цими словами й вирішили цьогоріч створити путівник фестивалем, у якому об’єднали локації та тематичні напрямки 26 BookForum.

 

26 BookForum відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

Організатор – Громадська організація «Форум видавців». Співорганізатори:
ДУ «Український інститут книги», Львівська міська рада, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Українська бібліотечна асоціація.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *