Є загиблі й поранені: наслідки обстрілів Яворівського полігону на Львівщині

Є загиблі й поранені: наслідки обстрілів Яворівського полігону на Львівщині

Про втрати серед українців внаслідок цинічної атаки росіян Яворівського полігону на Львівщині розповів голова обласної військової адміністрації Максим Козицький.


 

Наразі 57 людей травмовані й уражені та перебувають у лікарні, 9 Героїв, за офіційно підтвердженими даними, – повідомив Козицький.

За словами глави ЛОВА, постраждали не лише військові, але й цивільне населення.

Як пише 24 канал, загарбники атакували Львівщину, за попередньою інформацією, з російського Саратова. Ворог випустив понад 30 ракет. Спрацювала система протиповітряної оборони, тому певну кількість ракет вдалося збити.

 

Під удар потрапив Яворівський полігон на Львівщині На місці працюють рятувальники, вони здійснюють розбір уламків.

 

Росія почала війну проти України 24 лютого, о 4.35 ранку. Диктатор Владімір Путін офіційно не визнає це війною та агремсією, називаючи свої дії «військовою операцією», яка має на меті «демілітаризацію і денацифікацію України».

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *