У Вінниці студенти створюють аудіотеку для людей із вадами зору

Студентська організація «Енактус» Вінницького національного технічного університету працює над розробкою електронної медіабібліотеки для людей з вадами зору, повідомляє газета «День». Аби зібрати гроші на створення хостингу аудіотеки, студенти проводять благодійні перегляди новорічний комедій та ярмарки. Наразі, як каже голова «Енактус» Вікторія Богачук, сайт працює у тестовому режимі і поступово наповнюється новими аудіокнигами.


Ініціатори проекту розраховують, що електронна бібліотека міститиме більше тисячі книжок, що важливо – сучасних авторів, щоб незрячі чи слабозорі люди мали можливість слухати книжкові новинки.

Наразі, як каже голова «Енактус» Вікторія Богачук, сайт працює у тестовому режимі і поступово наповнюється новими аудіокнигами.

«Торік ми започаткували проект «Орієнтир на успіх», який передбачав встановлення звукових маячків для незрячих людей у центрах обслуговування та закладах соціальної сфери. Потім почали думати про його продовження і виникла ідея створення медіабібліотеки для людей з порушенням зору, – коментує Вікторія. – Поки що сайт розробляється і наповнюється. Для того, щоб його викласти у широке користування потрібно зареєструвати хостел і купити домен, а це коштує гроші. Тому ми ініціюємо ряд благодійних акцій зі збору коштів. А паралельно створюємо аудіокниги. Розраховуємо, що електронна бібліотека міститиме більше тисячі книжок, при чому сучасних авторів, щоб незрячі чи слабозорі люди мали можливість слухати книжкові новинки».

Проект «Орієнтир на успіх», в рамках якого відбувається створення електронної аудіобібліотеки, має на меті підвищити комфортність проживання у Вінниці людей із порушенням зору.

Джерело: «День»

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *