Клуби Берліна прийматимуть безпритульних під час морозів

Різдво у Європі пройшло. Добрі справи продовжуються.


Корисна соціальна ініціатива прийшла з Берліну. Розташовані в районі Фрідріксгайн-Кройцберг концертні майданчики погодилися буквально пригріти у себе безхатченків. Таке рішення було прийнято після того, як місцеве метро відмовилося пускати людей грітися, пише СЛУХ. 

Раз на тиждень у січні та лютому, коли морози у столиці Німеччини, досягають максимуму, безпритульні матимуть можливість переночувати у клубах Astra Kulturhaus і Bi Nuu. У першому вистачить місця для 25 чоловіків, у другому — для 15 жінок.

«Це чудово, коли майданчики роблять такі пропозиції і беруть на себе соціальну відповідальність. Ми задоволені кожною додатковою пропозицією щодо подальшого збільшення кількості місць для безпритульних», — сказала прес-секретарка округу Сара Люман.

Також наприкінці минулого року в Німеччині запустили акцію One Warm Winter. Згідно неї кожен громадянин може допомогти безхатченкам. Купуючи товар у магазині, який долучився до ініціативи (наприклад, відома в Берліні точка з шаурмою Mustafa’s Gemüse Kebap), ви можете заплатити за ще один, отримати замість нього жетон і віддати його безпритульному, який обміняє жетон на їжу.

Читайте також про українське новорічне шоу, в якому музиканти передають подарунки тим, хто потребує їх найбільше.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *