У Тернополі проведуть Арт-сніданок з фотографом Максом Федоровичем

1 липня з 12 по 14 годину у Koza Bar (вулиця Шевченка, 23) відбудеться арт-сніданок з львівським фотографом Максом Федоровичем. 

Під час зустрічі фотограф розповість про необхідні складові емоційного портрету.

Мене звати Макс Федорович. Я живу в місті Львів і професійно займаюсь портретною фотографією. Більшість моїх зйомок проходять у студіях Тернополя, Львова та Києва. А поїхати на зйомки у будь-яке інше місто для мене взагалі не проблема, бо будь-яка подорож для мене в радість.

Більше 5 років я займався весільною фотографією. Одного разу мій колега запитав, що мені подобається знімати найбільше протягом весільного дня. І я без роздумів відповів – портрети неречених; вранці, коли немає ще звичної весільної метушні. Так я усвідомив своє покликання. Я можу робити людей трішки щасливішими з допомогою камери і портретної зйомки. Кожен раз коли я чую від людей, що мої фото чимось їх “зачепили” я переконуюсь, що на вірному шляху. 

Пропоную Вам ознайомитися с моїм портфоліо і зрозуміти чи хочете ви себе бачити і пам’ятати такими: можливо, трішки ідеалізованими, але без натягнутих посмішок і “дерев’яних” поз. Одним словом “справжніми”, – розповідає Макс Федорович на своєму сайті.

 

 

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *