Том Круз думає знімати кіно в Україні. Він написав листа Андрію Садовому

Том Круз написав листа меру Львова Андрію Садовому. У ньому він сказав, що хоче продовжити пошук місць для знімання фільму в місті Лева. Також голлівудський актор був у Києві та зустрічався з мером Кличком.


У середу міський голова Львова Андрій Садовий отримав листа від голлівудського актора Тома Круза. У листі актор дякує мерові та мешканцям Львова за гостинність під час свого візиту до нашого міста, який відбувся на початку жовтня цього року. Про це повідомляє УНН з посиланням на Львівську міську раду.

“Від себе та від імені Кріса МакКворі, Джека Маєрса хочу висловити щиру подяку за теплий прийом. Було дуже мило з вашого боку і з боку Катерини прийняти нас, коли ми відвідали ваше красиве місто. Ми завжди будемо пам’ятати доброту та турботу, яку ми отримали від вас, вашої дружини та мешканців Львова. Вибір локацій був винятковим і ми сподіваємось продовжити цей процес”, написав актор.

“Ми отримали дуже теплого листа. Вже працює передова група, дивляться різні локації. Якщо все буде нормально, то можливо будуть знімати у нас кіно”, — прокоментував Андрій Садовий, міський голова Львова під час апаратної наради.

Нагадаємо, голлівудський актор Том Круз завітав до Львова 2 жовтня.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *