The Washington Post написала про Київ та Львів: рекомендує побачити Хрещатик та площу Ринок

Американська газета The Washington Post рекомендує Київ та Львів, як міста України, які варто відвідати.


Туристам радять відвідати Софійський собор, Києво-Печерську лавру, пройтись Хрещатиком та спробувати вуличну їжу, передає The Village. 

«Київ, столиця України, є одним з найстаріших міст Східної Європи з населенням у 2,9 мільйонів чоловік. Розташований на річці Дніпро на півночі центральної частини України, місто переповнене церквами, стародавньою архітектурою та багатою історією», – йдеться у статті.

Серед основних переваг Львова The Washington Post виділяє доступність, настроєвість та чудове співвідношення ціна-якість.

«Це вишукане місто виглядає як традиційна європейська дестинація, довершена брукованими вуличками, фестивалями класичної музики та гучними літературними святкуваннями», – пише видання.

Також видання рекомендує відвідати «серце» міста — площу Ринок, щоб «помилуватися барвистими будівлями, кафе, крамничками та ресторанами», а також випити кави, наприклад, у кав’ярні «Під синьою фляжкою».

The Washington Post рекомендує Україну, як доступну локацію з демократичними цінами. «Хороший готель в центрі міста коштуватиме приблизно в 70 доларів за ніч, а вечеря – близько 4 доларів на людину», – пише видання.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *