Міфи та упередження. У Лондоні відкриється перший у світі Музей вагіни

16 листопада в Лондоні відкриється незвичайна туристична локація — перший у світі Музей вагіни.


Мета Музею вагіни і зібраної в ньому експозиції – боротьба зі стигмою та міфами, пов’язаними з жіночими статевими і репродуктивними органами, які нікуди не зникли навіть в нинішній час, повідомляє НВ з посиланням на Lonely Planet.

Ініціатор проекту Флоренс Шехтер в березні запустила краудфандингову кампанію, щоб зібрати кошти на перший в світі музей, присвячений піхві, вульві та гінекологічної анатомії.

Travel News - Vagina Museum

Після показу на фестивалі Fringe в Единбурзі в 2017 році експозиція подорожувала Великою Британією в якості поп-ап музею, викликаючи величезний інтерес.

Потім Шехтер запропонували організувати постійний музей на Камден-Маркет в Північному Лондоні. Їй вдалося зібрати 300 тис. фунтів стерлінгів, необхідних для запуску музею.

«Є тільки один спосіб побачити зміни в світі – зробити їх самостійно, – каже Шехтер. – Я сподіваюся, що люди винесуть з музею розуміння того, що піхви, вульви і гінекологічна анатомія – не те, чого потрібно соромитися. Головна мета музею – зняти стигматизацію цієї частини тіла».

Експозиція музею охопить широкий спектр тем: від анатомії та соціуму до місячних і сексу. Також в музеї збираються організувати насичену програму заходів, яка буде включати в себе бесіди, семінари, уроки і комедійні вечори, а також інформаційно-просвітницьку програму, яка буде існувати у співпраці з медичними працівниками.

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *