Львівський «Дім легенд» виставили на продаж. Скільки коштує історична будівля?

Львівський «Дім легенд» виставили на продаж. Скільки коштує історична будівля?

За адресою Староєврейська, 48 працював один з найвідоміших львівських ресторанів «Дім легенд», який 2009 року відкрила компанія «!Fest». Це був концептуальний заклад, який мав 4 поверхи. На кожному з поверхів інтер’єр та дизайн зображував якусь львівську легенду: в одному залі зі стель звисали хвости левів, а в іншому – висів великий екран, на якому транслювали каналізацію, в якій тече річка Полтва.


На фасаді будинку розміщувалася скульптура дракона. Щовечора, близько 9 години, міфічний персонаж «видихав» стовп вогню. Сотні туристів збиралися біля будинку, щоби подивитися на дракона та сфотографувати його.

Львівський «Дім легенд» виставили на продаж. Скільки коштує історична будівля?

Львівський «Дім легенд» виставили на продаж. Скільки коштує історична будівля?

Власник будинку, де розміщувався «Дім легенд» канадець Роман Татарський продає його за 700 тисяч доларів. Принаймні про це пише поважне львівське видання zaxid.net.

Загальна площа приміщення 280 квадратних метрів.

Це нежитлова будівля, однак в оголошенні про продаж пишуть, що можливий «будь-який вид діяльності». Також можна торгуватися щодо зменшення ціни на купівлю.

Ще 2019 року співзасновник компанії «!Fest» Андрій Худо повідомив, що «Дім Легенд» закривається:

Історія має початок і має свій кінець.. Друзі, закінчився наш 10-річний орендний контракт по будинку Дім легенд і повідомляю, що ця легенда на жаль припиняє своє існування… Власник будинку має інші плани щодо його використання і кожен далі йде своєю дорогою. Але легенди мають здатність перевтілюватися, тому ви можливо зустрінете частину цієї легенди деінде у Львові… бо ж будинків багато, а «ДІМ ЛЕГЕНД» один! І про найважливіше – весь колектив працевлаштований в Холдингу емоцій !Fest і вірю що прийде час коли ви знову зійдетеся разом в нашій Легенді!


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *