Йосип Лось: “Всі імперії розваляться, а Україна залишиться! Ми маємо бути співтворцями Європи!”

Йосип Лось: “Всі імперії розваляться, а Україна залишиться! Ми маємо бути співтворцями Європи!”

Гість програми “Харизма.UA” – Йосип Лось, професор, доктор політичних наук, кандидат історичних наук, завідувач кафедри зарубіжної преси та інформації факультету журналістики Львівського Національного Університету ім. Івана Франка.


“Україна – проблема світова! Це пояснюється нашою прадавньою історією; і тією ситуацією, яка нині розвивається в світі”.

“ХХІ століття – буде століттям української жінки”.

“Всі імперії розваляться, а Україна залишиться! Ми маємо бути співтворцями Європи!”

Ця розмова – про історію, про переплетення з іншими країнами, про майбутнє України та Європи, а ще – про мову та книги.

Ведучі – Оксана Юринець, лідерка партії УДАР на Львівщині, Ганна Гопко, Голова правління ГО “Мережа захисту національних інтересів «АНТС».

#Харизма.UA – проєкт Мережі захисту національних інтересів «АНТС» – про унікальних постатей, які показують тяглість харизми України як держави, що народжує лідерів в багатьох сферах національного та світового масштабу.


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *