Літературний проект “Між містами” шукає нового автора

«Між містами» – це зустріч молодих поетес та поетів з різних міст України та учасниць Семінару Творчої Молоді. Його організатори шукають нових авторів. 

Про це повідомив президент Семінару Творчої Молоді Остап Микитюк.

Скоро, дуже скоро відбудуться наступні читання у рамках проекту “Між містами”. Цього разу вони будуть, так би мовити “man edition”. І у нас стався форс-мажор. Нам потрібен достойний четвертий учасник. Тому дорогі мої друзі-харків’яни, порадьте хорошого поета. 

Основна ідея цього міні-проекту – створити діалого між містами, за допомогою митців й ініціативної молоді, яка бажає жити у хорошій, свідомій країні. А мистецтво це ж рушій революцій. 

Остап Микитюк

Микитюк також зазначив, що  подальшому планує розширити цю концепцію і проводити “Між містами” регулярно, залучати не тільки поетів та поеток і не тільки в Харкові.

Тому, хто бажає, давайте координуватись. Вангую що таке повинно статися у кожному місті від Сходу до Заходу. Від Харкова до Ужгорода, від Краматорська до Луцька, ну і звичайно ж фестивалі, бо куди ж без них, – зазначив організатор.

 

17 лютого 2018 року відбулися перші читання проекту “Між містами”. Літературник проходив у Харкові. Тоді читали:

  • Оксана Гаджій (Житомир)
  • Мано Глонті (Харків)
  • Яніна Дияк (Київ)
  • Марина Крижня (Харків)

Довідка: Семінар Творчої Молоді – це прогресивний майданчик для старту ініціативної молоді. Це зустрічі для обміну думками, ідеями та контактами, можливість здобути досвід у написанні/підготовці текстів, відеороликів, політичній агітації та виборчих технологіях.
А також цікаві знайомства, незабутній досвід, представники різних регіонів України.

Для участі у семінарі збереться активна молодь таких професій: журналісти, письменники, політологи, кінематографісти та багато відомих особистостей, про візити яких організатори будуть інформувати додатково.

Протягом історії Семінару (з 1994 року) у його роботі брали участь відомі українські політики, журналісти та письменники, серед них: Анатолій Дністровий, Олесь Доній, Сергій Жадан, Світлана Пиркало, Тарас Прохасько, Віталій Чепінога, Сергій Руденко та багато інших.

Facebook Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More Readings