Видавництво “Старого Лева” оголосило передпродаж “Книжки про сміття”

Книгу Ткачук Галини та ілюстратора Антона Селлешія за попереднім продажем можна купити на 50 гривень дешевше. 


Про це повідомляє видавництво “Старого Лева”.

А ми розпочинаємо передпродаж дуже важливої та актуальної сьогодні книги – «Книжки про сміття» Галини Ткачук. Це видання про те, що ми виносимо з нашого помешкання у сміттєвих пакетах і викидаємо у бак. Або, у найкращому разі, в кілька різних баків. Про те, що зустрічає нас, коли ми приходимо на пікнік до лісу. Про те, що пропливає повз нас у річці або в морі. І про те, що може заполонити всю нашу планету. Простіше кажучи, ця книжка про сміття — таку дивовижну річ, яку дуже легко створити, але якої неймовірно важко позбутися, – пишуть у ВСЛ. 
Прийом замовлень починається у четвер, 2 травня, та триватиме до неділі, 5 травня, включно! Кожен, хто замовить та оплатить книжку у цей період, отримає її одним із перших та за акційною ціною. Вартість книжки за умовами передпродажу – 200 грн. замість 250 грн. Доставка та самовивіз замовлень відбуватимуться з 6 травня.
Як взяти участь у передпродажі?
1. Замовити «Книжку про сміття» на сайті Старого Лева;
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
3. Очікувати на книжку. Доставка видань розпочнеться 6 травня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС.
Якщо у вашому замовленні, окрім «Книжки про сміття», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 6 травня. Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *