Воргола: фестиваль синтезу мистецтв та артистичних експериментів у Львові

Журнал «Артефакт» разом з нашими друзями – Домом Культури «NAZVA» та Літературним роз’єднанням «Грань» проводить фестиваль «Воргола».


Це фестиваль синтезу мистецтв та артистичних експериментів, що відбувається кожні три місяці у Львові.

Андрій Воргола, він же Енді Воргол — художник, кінорежисер, продюсер, видавець та фотограф. Людина, яка створила попарт, винайшла звучання для панк-музики та першою перетворила рекламу на мистецтво.

Він працював майже у всіх жанрах культури — літературі, кіно, музиці, скульптурі й театрі, поєднуючи їх в один великий коктейль прогресивної творчості.

Продовжуючи справу американського митця, який мав українське походження, команда Дому культури «NAZVA», літературного роз’єднання «Грань» та журналу «Артефакт» започаткувала фестиваль «Воргола».

«Воргола» — це цілковитий андеграунд та масова культура. Це академізм та бунт. Це читання, виставки, виступи, перформанси, публічні дискусії та антивистави. Перший фестиваль ми всі разом організували та провели у жовтні 2021 року. Другий заплановано на 21, 22 та 23 січня 2022.

 

Тому вже цього тижня залітайте в Дім Культури «NAZVA»!

У програмі виставки, виступи, читання та перформанси за участі артистів та артисток зі Львова й Києва.

Розклад такий:

21.01 – відкриття фестивалю від Софії Ленартович та Ясі Саєнко.
22.01 – Марія Микитенко та Орися Савчин.
23.01 – святкування перших уродин ДК NAZVA та грандіозне закриття фестивалю за участі команди та гостей зі столиці!

Про кожен день ми ще розповімо детальніше. А поки позначай дати в календарі й обирай квитки на зимового «Ворголу»!
м. Львів, ДК NAZVA, вулиця Жовківська, 29.

Квитки на фестиваль -тут. 


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

 

 

1 Comment

  • HCL

    Чесно кажучи, хлопці-дівчата, синтезу мистецтв у вас немає. Є шварц, мидло і повидло приправлене шароварними вишеньками-черешеньками замаскованими під круті англіцизми
    і намазані на ура-патріотизм. У Москві це процвітало в 1992, до Львова, виглядає, дійшло 30 років пізніше. На мій погляд, єдина персона в Украіні зацікавлена у профанаціі Стуса – це його так званий «захисник», що тепер нарешті під домашнім арештом.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *