Українська книга потрапила до списку кращих у світі для дітей з інвалідністю

Книга українського письменника Марка Лівіна Рікі та дорогипотрапила до престижного міжнародного каталогу IBBY видатних книжок для дітей з інвалідністю.


Новиною поділився сам письменник у соцмережах, передає Новое Время. 

«Я зараз дуже щиро радію, тому що це відзнака на найвищому рівні!» – написав Лівін.

Книга Рікі та дороги розповідає про чотирнадцятилітнього Матвія, хлопчика із синдромом Асперґера, який втікає до лісу, щоб знайти себе та зібрати свій світ, який в один момент розбився на друзки.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Я зараз дуже щиро радію і ви за мене порадійте! ? Моя книга «Рікі та дороги» потрапила до престижного міжнародного каталогу IBBY видатних книжок для дітей з інвалідністю. Ми знаходимося поруч з авторами зі США, Великої Британії, Ірландії, Швеції, Канади та інших. Це відзнака на найвищому рівні! ? Трохи контексту: «Міжнародна рада з дитячої та юнацької книги (International Board on Books for Young People, IBBY) – неприбуткова організація у Швейцарії, мета якої – пропагування книг для дітей. Засновниками стали Еріх Кестнер, Ліза Тецнер, Астрід Лідгрен». ??‍♂️ Астрід Ліндгрен, друзі, Астрід Ліндгрен ❤️

Публикация от Марк Лівін (@marklivin)

«Книга буде цікавою для тих, хто не має синдрома Асперґера, але хоче більше про нього дізнатися. Діти та підлітки оцінять відносно короткий текст, незвичного персонажа-тварину та зворушливі малюнки», – описують книгу в каталозі IBBY.

Крім українського видання, у каталозі є автори зі США, Великої Британії, Ірландії, Швеції, Канади та інших країн.

Міжнародна рада з дитячої та юнацької книги (International Board on Books for Young People, IBBY) – неприбуткова організація у Швейцарії, мета якої – пропагування книг для дітей. Її засновниками стали Еріх Кестнер, Ліза Тецнер, Астрід Лідгрен.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *