Книга «Невидимий вплив. Приховані сили, які формують поведінку». Про що пише Йона Бергер?

Більшість людей вважають, що їхні вчинки та поведінка зумовлені особистими уподобаннями і смаками. Однак будь-які дії інших осіб, навіть незнайомців, впливають на нас у найнепередбачуваніший спосіб.


 

Автор намагається пояснити, як суспільство чинить невидимий тиск на наш процес вибору та як ми можемо уникнути цього й навчитися приймати зважені раціональні рішення, пише видавництво “Наш Формат”. 

 

ПРО АВТОРА

 

Йона Бергер — бізнес — експерт, професор Вортонської школи бізнесу при Пенсильванському університеті. Як маркетолог консультує керівників найвпливовіших компаній із рейтингу Fortune 500. Брав участь у рекламних кампаніях Google, General Motors, Facebook, Unilever та інших. За версією Американської асоціації маркетологів, Берґер входить до п’ятірки найпродуктивніших дослідників маркетингу у США.

Результат пошуку зображень за запитом "йона бергер"

 

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

 

Книжка для всіх, хто цікавиться психологією поведінки, прийняття рішень, соціальною психологією, для спеціалістів із маркетингу та реклами.

 

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

 

Ця книжка допоможе комплексно поглянути на соціальні процеси, зрозуміти приховані причини людської поведінки, а також ухвалювати поміркованіші й об’єктивніші рішення. КНИЖКИ НА СХОЖУ ТЕМАТИКУ «Заразливий. Психологія вірусного маркетингу», Йона Берґер, «Наш формат», 2015 рік «Поштовх. Як допомогти людям зробити правильний вибір», Річард Талер, Кас Санстейн, «Наш формат», 2017 рік ВІДГУКИ Хоч чого ви хотіли б досягти — впливати на інших, ухвалювати розважливі рішення або краще розуміти природу людської поведінки, — ця книжка допоможе вам у цьому. Тоні Шей, СЕО компанії Zappos Берґер — один із найінноваційніших дослідників психології. Його книжки не лише глибокі та контрінтуїтивні, а й надзвичайно практичні. Раян Голідей, автор книжок «Маркетинг майбутнього» і «Напролом».

 

ЦИТАТИ

 

Про ведення дискусії

 

Брати слово першим — теж легкий спосіб формувати напрям дискусії. Нехай із вами не всі погодяться, та все одно спрацюють закони тяжіння, які заохочуватимуть «нейтральних» стати на ваш бік.

 

Про популярність

 

Правильне поєднання знайомого й нового також зумовлює популярність. Те, що набуває популярності — у музиці, моді чи будь-якій іншій галузі, — доволі подібне до того, що вже існує, щоб викликати тепле відчуття впізнавання, але й достатньо нове, щоб не здаватися лише похідним від того, що було раніше. Подібність формує популярність, оскільки завдяки їй нові речі відчуваються, як знайомі.

 

Про схожість

 

Ми різні — але настільки, наскільки нам комфортно. Навіть атрибути, які люди обирають, щоб виокремлюватися з-поміж інших, сформовані за принципом оптимальної відмінності.

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *