У новому романі Макса Кідрука можна буде поспілкуватися з одним із героїв книги

У романі “Доки світло не згасне назавжди” читачі матимуть змогу поспілкуватися з одним із героїв книги.


Про це заявив його автор Макс Кідрук. 

Напевно, найоригінальнішою фішкою в мобільному додатку до роману #ДокиСвітло буде можливість поспілкуватися з одним із героїв книги. Посилання у тексті вестиме на чат із добре знайомим для моїх постійних читачів персонажем, доля якого – принаймні мені хочеться в це вірити – багатьом із вас не дає спокою. Роман надасть відповіді на частину запитань, решту ви зможете поставити героєві особисто: де ти?.. що ти відчуваєш?.. що відбувається довкола тебе?.. І він не просто відповість, а навіть – якщо дуже попросите – покаже вам відео. І якщо це не круто, тоді я, бляха, не знаю, що таке круто взагалі!

На изображении может находиться: телефон

Мобільний додаток до книги розробляє українська ІТ-компанія ideil, він з’явиться на Google Play та App Store на початку вересня, одночасно з виходом роману, проте вже зараз, друзі, наголошую, що реалізована в ньому технологія доповненої реальності має певні вимоги до ваших девайсів: підключення до інтернету, достатньо потужний процесор, операційна система не нижче Android 7.0 або iOS 12.0 для продуктів компанії Apple. Більше дізнаєтеся на презентаціях у #ДокиСвітлоТур. Повний розклад туру тут -. Квитки для окремих міст уже на kasa.in.ua – .

Замовити книгу з автографом можна за посиланням – goo.gl/A2Ew4H.

“Доки світло не згасне назавжди” – книга з унікальним мобільним додатком та доповненою реальністю.

Ніякі жертви не варті спроб виправити минуле, адже безжальний світ завжди знайде спосіб примусити за них розплачуватися.

Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Індія навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. І саме тоді, коли, здавалося б, із конфлікту вже не виплутатися, Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. За нестримним бажанням повернути колишнє життя Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *