«Розквашене яблуко». Благодійне розповсюдження коміксу про домашнє насильство

«Розквашене яблуко» – робота творчого тандему Єжи Шилака (автор тексту) та Йоанни Карпович (ілюстрації). Комікс вийшов у Польщі восени 2017 року і наробив галасу не тільки через підняту тему, а й те, в який спосіб її було проявлено.


«У центрі графічної новели — подружня пара: він — бізнесмен, вона — вчителька. За зачиненими дверима їхньої родини щовечора розігрується драма, де є місце маніпуляціям і майже всім видам насильства — від фізичного та сексуального до психологічного та економічного. Цю жорстокість і нервовість, урешті-решт, відчуває на собі читач — як свідок, якому треба щось із цим досвідом зробити». — повідомляє Літакцент.

Видавці пропонують долучитися до кампанії за безпечні родини. Для цього слід поділитися будь-яким тематичним дописом або своєю історією під хештегом #протидійнасильству.

Водночас, 50 примірників коміксу можуть бути розподілені між благодійним організаціям, бібліотеками та центрами гендерної освіти в регіонах. У разі інтересу необхідно зв’язатися із видавництвом «Видавництво» та поставити «+» у коментарях під цим дописом. Організатори розглянуть заявку.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *