Письменник, який помер від «раку псевдоніму»

У 1970-х роках американські видавці вважали, що для будь-якого письменника небажано випускати більше однієї книги за рік. Але серед сотень авторів знайшовся один хитрий жук, який хотів постійно писати і випускати свої твори. Ним був Стівен Кінг. Недовго думаючи, король жахів вигадав собі псевдонім Річард Бахман і почав працювати над окремими творами під цим ім’ям. 


І тільки у 1984 році один продавець запідозрив стилістичну схожість писанини Кінга та Бахмана. Він почав перевіряти свої здогадки. Детективний запал охопив чоловіка.

Пошуки істини привели його до Бібліотеки Конгресу. Саме там торговець знайшов інформацію, яка все підтвердила. У одному із записів було сказано, що під псевдонімом Річард #Бахман працює не хто інший, як містер Стівен Кінг.

Незабаром видавці американського письменника дізналися про цей «дивний» збіг.

І що ж було далі?

Кінг подзвонив «книжковому слідопиту» і запропонував написати викривальну статтю, давши згоду на публічне інтерв’ю. Підсумком такої колаборації став прес-реліз, у якому йшла мова про смерть Річарда Бахмана. Хвороба, яка забрала його на той світ отримала назву «рак псевдоніму».

 

Сподобався матеріал? Підтримай журнал “Артефакт”.

Видання існує завдяки підтримці наших читачів. 

Приват: 4149 4991 1010 5317 (Роман Грицун)

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *