Мобільна бібліотека. Новий проект для купівлі та завантаження книг через QR-код

В Україні презентували проект, який дозволяє купувати електронні книжки у будь-якій офлайн-точці продажу та завантажувати їх за QR-кодом. Проект має назву «Чесно. Зручно. Доступно».

Про це на прес-конференції в Укрінформі сказав президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Суть проекту полягає у такому: Електронна книга і QR-код відомі вже більшості дорослого населення країни. Однак розробники проекту пропонують запатентовану корисну модель, яка об’єднує в собі друкований носій (кратку розміром у половину поштової листівки) із зображенням назви твору, прізвища автора, зазначенням видавництва та анотації, захищений унікальний QR-код і систему швидкого завантаження електронної книги на смартфон, планшет та інші мобільні електронні пристрої.
Ця модель є унікальною для світу книги!

 

Книга з QR-коду: в Україні презентували проект для купівлі і завантаження книг
Завдяки низькій вартості носіїв QR-коду (картки) її можна виготовити великими накладами і доставити до будь-якого, навіть найвіддаленішого куточка України, до будь-якої точки продажу, з будь-якою товарною групою та забезпечити постійний доступ для потенційних читачів. І, зрештою, електронну книгу можна буде придбати за готівкові кошти, що особливо важливо для сільської місцевості.

Унікальний QR-код не дозволяє скачувати книгу двічі. Для скачування книги не потрібен швидкісний інтернет. У момент зчитування QR-коду програмою, яка є на всіх сучасних мобільних електронних пристроях, починається автоматичне скачування книги з платформи “Double A Publishing” на пристрій. 

Ця книга завжди буде залишатися на пристрої споживача — як паперова книга у домашній бібліотеці. До того ж друкований носій (картка) надає великі можливості для використання додаткової мультимедійної інформації.

Видавництво «Фабула» відібрало для старту проекту найактуальніші книги вітчизняних і зарубіжних авторів — лауреатів Нобелівської, Букерівської, Пулітцерівської премій. Серед них інтелектуальні, політичні, історико-пригодницькі бестселери, а також великий вибір знакових творів із психології, маркетингу, побудови і розвитку бізнесу.

Проект «Чесно. Зручно. Доступно» стартує! Тож відкривайте для себе нові можливості!

“Ми сьогодні презентуємо новий проект, покликаний вирішити низку проблем, з якими стикається книговидання і пересічний читач у доступі до української книги: вітчизняних авторів, у перекладі світових авторів. Мова йде про книгу, що зчитується з QR-коду. Цей проект покликаний звільнити полиці українських книговидавців від численних макетів майже готових книжок, на які не вистачає коштів, щоб видати на паперовому носії”, – сказав Афонін.

За його словами, проект також дасть змогу поширювати книги по всій території України.

“Це дасть можливість ознайомитися не лише з новинками вітчизняного автора, але й з новинками світових бестселерів. Книга буде доступна за ціною, буде зручно користуватися. Люди зможуть швидко і за помірну ціну отримати будь-яку книгу, що виходить на теренах України”, – розповів Афонін.

Він наголосив, що також цей проект вирішить проблему з другом технічної літератури.

“Така література має вузький попит – кілька сотень, максимум, тисяч людей в Україні. Видання такої книги на паперовому носії просто перестане бути доступним для споживача, оскільки це малі наклади і великі за обсягом книги”, – відзначив Афонін.

Директор Технологічної видавничої платформи Double A Publishing Андрій Афонін, у свою чергу, відзначив, що придбати книгу за QR-кодом зможуть навіть ті, хто не має комп’ютера – лише за допомогою телефона. Людина придбає листівку, що містить код, а потім завантажує книжку.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *