Книгу Фоззі, лідера гурту “ТНМК”, вивчатимуть на уроках літератури

У шкільну програму ввели книжку, яку соліст українського рок-гурту «Танок на майдані Конго» написав «по-приколу». «Гупало Василь. П’ять з половиною пригод» – так називається збірка казок фронтмена ТНМК.


Згідно із задумом, Гупало Василь – персонаж українського епосу, супергерой, який захищає інтереси простих людей, передає видання YABL. 

«У нас є пісня «Гупало Василь», з якої ми зробили мультиплікаційний кліп, потім вийшла гра для мобільних з цим українським супергероєм. Ми багато чого цікавого робили, і серед усього була книжка казок, просто «по-приколу» написана. Я раптово дізнався, що її включили спочатку в рекомендовану, а потім і в обов’язкову шкільну програму», – коментує автор.

 

Він може перебувати в двох фазах. Якщо в першій він – звичайна людина, яка часто займається творчою діяльністю, то в режимі супергероя Василь стає велетнем, який власноруч розправляється з легіонами ворогів. Обидві фази відрізняються, крім фізичних розмірів супергероя, ще й очима: в першій вони звичайні, у другій – великі та сяючі, як прожектори.

Освітній портал “На урок” вже розробив план уроку для вивчення казок Фоззі.

Книга “Гупало Василь. П’ять з половиною пригод” вийшла у “Видавництві Старого Лева” у 2016 році.

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *