Антон Мартинов покинув пост співвласника видавництва “Наш формат”

Український підприємець Антон Мартинов, який у вересні цього року приєднався до команди Офісу з розробки гуманітарної політики України як координатор напряму «книги і видавнича індустрія», вийшов із співвласників видавництва «Наш формат».


«Ось і настав час мені покинути компанію і перегорнути сторінку книги з розділом «Наш формат 2.0 (2012-2019)». Рішення прийнято. Я продаю свою частку, залишаю керівну посаду і виходжу із співвласників компанії. Це були важкі, але неймовірно цікаві сім років роботи», – написав Мартинов на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що на сьогодні в активі видавництва – майже 600 виданих книг на різні теми сукупним тиражем понад 1,5 млн, широка дистрибуція у всій країні, максимально автоматизовані процеси в логістиці, здійснений рестарт проекту аудіокниг, партнерські B2B проекти з ПриватБанком, «Новою поштою», Lexus, ICU та іншими. У результаті компанія виросла з кількох мільйонів гривень річного обороту до $ 2-3 млн.

Також Мартинов зазначив, що надалі керівником «Нашого формату» буде Владислав Кириченко: «Владислав Кириченко заснував компанію в 2006 році і довірив мені змінити її курс в 2013-му. Для нас обох компанія була як дитина. Однак стратегічна лінія повинна бути одна. Це складне рішення, ми довго до нього йшли і тепер офіційно – далі корабель попливе під командуванням її засновника».

Щодо планів на майбутнє,  Мартинов  має намір займатися новими проектами: «У мене є кілька варіантів розвитку подій: від власного бізнесу до нового партнерства – і я поки відкритий до переговорів. Буду активно дивитися на проекти в сфері виробництва або розробки продукту в різних сферах діяльності, з можливістю розвитку локального ринку і з експортним потенціалом».

Він пояснив, що паралельно залишається позаштатним консультантом «Нашого формату» протягом наступного року й продовжить консультувати міністра Бородянського.

Джерело: Літакцент 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *