У Львові відбудеться вечір класика української літератури — Юрія Іздрика

У вівторок, 18 жовтня 2022 року, о 18:00 у Театрі Лесі Українки на Великій сцені (вул. Городоцька, 36) відбудеться літературний вечір відомого українського письменника Юрія Іздрика.


Під час події автор читатиме поезії, які люблять та знають тисячі українців і українок, зокрема і з одного з найновіших видань — поетичної збірки-фотоальбому «NAKED ONE». Ця книжка вийшла у 2020 році у видавництві Meridian Czernowitz. Вона є результатом роботи Юрія Іздрика та київської фотографки Насті Тєлікової.  

«Ця книжка своєрідний coming out зрілого чоловіка, зневіреного як у силі поетичного слова, так і в силі воскресаючого духу, розповідає Іздрик. Залишається тільки тіло. Смертне тіло. Оголене тіло. Naked one». Книжка вміщує серію ню-фотопортретів Іздрика і його вірші.

За словами Юрія Іздрика, він не часто вилазить зі своєї мушлі — калуської квартири і вже давно провадить усамітнене життя. Тому й не любить подорожувати. Відтак тур навіть у три міста — Тернопіль–Луцьк–Львів — непересічна подія для всіх, хто цінує літературу та творчість Іздрика зокрема.

У Львові відбудеться вечір класика української літератури — Юрія Іздрика

У Львові відбудеться вечір класика української літератури — Юрія Іздрика

«Часто згадую наш тур з Юрієм Іздриком та Іриною Цілик по 27 містах України в 2016-му році, — розповідає видавець та президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz Святослав Померанцев. Іздрик називав той тур «Прощання з Україною» та обіцяв більш ніколи не мандрувати з поетичними виступами. Я радий, що зміг витягнути класика у міні-тур по малому західному колу. Юрія везу особисто, як і інших учасників Літературної мережі. Книжки також будуть при мені, як і завжди».

Організатор вечора — ЛМГО «Мистецька рада “Діалог”». Подія відбувається в рамках роботи Літературної мережі проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні» за ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz. Проведення цього проєкту стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Захід модерує український письменник та культуртреґер Григорій Семенчук.

Вхід вільний.

 

Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру, суспільство та політику. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *