“Стаємо ближчими до…Росії”. Канал Zik купив бізнесмен із оточення Медведчука

Власником телеканалу Zik став Тарас Козак, який балотується до Верховної Ради за списком Опозиційною платформи — За життя.


Про це йдеться в прес-релізі, опублікованому на сайті 112.ua.

«Тарас Козак став новим і одноосібним власником телевізійних мовників телеканалу Zik — компаній Міст ТБ і ТРК Нові комунікації. Таким чином, в медіаактиви Козака тепер три канали: 112 Україна, NewsOne і Zik », — сказано в повідомленні, пише Новое Время. 

Козак на базі цих каналів створив медіахолдинг Новини, генпродюсером якого призначений Олексій Семенов, який 3 червня пішов з телеканалу Прямий.

«Зараз я працюю над концепцією перезапуску каналу Zik і буду дуже щасливий від майбутньої співпраці. Адже багато провідних і співробітників Zik — мої колеги по попереднім каналах. І ми з ними на одній емоційній хвилі «, — прокоментував своє призначення Семенов.

Детектор медіа повідомив, що з каналу ZIK звільняються керівниця департаменту виробництва власних програм Ольга Мовчан, шеф-редактор новин телеканалу Роман Недзельський, закриває свою програму автор та ведучий Вахтанг Кіпіані, також про звільнення повідомила головна редакторка ІА ZIK Тетяна Вергелес.

14 червня стало відомо, що новим власником каналу ZIK став соратник Віктора Медведчука – Тарас Козак. Через це низка топ-менеджерів медіахолдингу ZIK заявили на своїх сторінках у Facebook про звільнення.

«Мій ЗІК закінчився. Звільняюся», – написала Тетяна Вергелес.

«За 9 років роботи мене безліч разів перепитували, чи Медведчук купив ZIK. І це завжди було неправдою. Але ось це сталося – Тарас Козак, поплічник кума Путіна, власник ZIKу. Я для себе не бачу жодної можливості продовжувати тут роботу. Дуже не хочеться, щоб на репутації проукраїнського телеканалу медведчуки торували собі шлях до влади. Сумно», – повідомила Ольга Мовчан.

«Офіційно – телеканал ZIK тепер належить Медведчуку. А я – завтра видаю в ефір останній випуск тижневика “Деталі” і йду шукати роботу. Я багато разів спростовував інформацію про продаж каналу раніше, бо офіційно керував каналом менеджмент Петра Димінського. З цими людьми у мене були домовленості про невтручання в новини і тижневик, і я дякую, що цих домовленостей було дотримано. Ми могли робити новини і підсумкову програму так, як бачила їх редакція», – зазначив Роман Недзельський.

«Дорогою на презентацію книги “Справа Василя Стуса” дізнався новину, що адвокат Стуса Медведчук купив телеканал, на якому понад 6 років виходила програма “Історична правда-ZIK”. Ми зробили близько 500 випусків. Як автор і ведучий програми повідомляю, що передача закривається. Медведчук – це ворог моєї країни, вбивця і минулого, і майбутнього», – написав Вахтанг Кіпіані.

Видання «TheБабель» повідомляє, що творчий колектив телеканалу найближчими днями планує робити публічну заяву. Також джерело з журналістів телеканалу повідомило, що багато працівників планують звільнятися через нового власника.

«Є невеликий відсоток працівників, яким байдуже, – менше 20%. І це переважно технічні працівники, які не працюють в кадрі. А ті, хто в кадрі, близько 90% – звільнятимуться», – сказав співрозмовник видання.

Нагадаємо, у медіаактиві Тараса Козака тепер три канали: «112 Україна», NewsOne і ZIK. Він створює медіахолдинг «Новини», який очолить телепродюсер Олексій Семенов.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *