Представник Зеленського сказав, коли піде з Верховної Ради підмітати Хрещатик

Представник президента у Кабміні, 17-й номер списку “Слуги народу” Андрій Герус обіцяє скласти депутатський мандат і підмітати Хрещатик, якщо команда Володимира Зеленського не знизить “зелений тариф” удвічі.


Про це він написав у п’ятницю на своїй сторінці в Facebook.

“Обіцяю: якщо фракція “Слуга народу” матиме не менше 200 депутатів і якщо ми до кінця наступного року у ході конкурентних аукціонів не понизимо зелений тариф на сонце у 2 рази, то я здам мандат (якщо матиму) і місяць на волонтерських засадах буду підмітати Хрещатик”, – заявив він.

Герус пояснив, що “знизити” означає, що тариф, отриманий для нової “сонячної” станції, буде у 2 рази нижче, аніж діючий сьогодні “зелений” тариф.

“Тобто проведемо аукціони та забезпечимо конкуренцію так, що у результаті “зелений” тариф буде не вище 0,075 євро за кВт-год”, – додав він.

Нагадаємо: 25 квітня депутати Верховної Ради проголосували законопроект 8449-д, який відмінив “зелений” тариф для всіх наземних домашніх СЕС потужністю до 30 кВт.

На обкладинці публікації зображено футболку бренду Who made It “Я її люблю. Галушка”. Метою бренду є популяризації української культури, зокрема полтавської тематики – місцевої кухні, міста, його відомих історичних діячів: Івана Котляревського, Миколи Гоголя, Юрій Кондратюка.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *