“Хіба Голодомору не було?”. Російський журналіст вигнав з ефіру українського філософа за незручне питання

Ведучий телевізійної програми “Хто проти” Сєргєй Міхєєв кричучи “пішов у дупу” вигнав зі студії українського філософа Андрія Метльова. Причина – вчений запитав у російського журналіста “А що, Голодомору хіба не було?”.


Ефір проходив на каналі “Росія 1”.

Як пояснив сам Сєргєй Міхєєв, він вигнав українського журналіста зі студії за те, що він перебивав і не давав говорити.

Відео вигнання дивіться тут:

 

Однак, відомо, що канал “Росія 1” славиться своїми постановочними пропагандистськими телеефірами, де за продуманим сценарієм журналісти маніпулюють фактами, вдають до надмірних емоційних випадів на українських гостей, називаючи їх “бандерівськими покидьками”, “нацистами”, “хунтою”.

Деякі ЗМІ, зокрема “Соцпортал“, помилково написали, що Міхєєв вигнав зі студії українського політолога Вячеслава Ковтуна. Але це не так. Студію покинув саме Андрі Метльов. Хоча, Ковтун є частим гостем російських програм. Там ведучі та гості критикують його, говорять, що він представник нацистської України та навіть б’ють.

У жовтні 2017 року “Комсомольська правда” написала про гонорар політолога за участь в передачах. Джерело видання повідомило, що Ковтун є “найдорожчим” гостем ефірів: “Його місячний заробіток з усіх шоу і каналів — від 500 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (232 – 324,8 тис. гривень). Іноді до мільйона на місяць (463,5 тис. гривень) “.

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *