З’явилося перше фото острову Зміїний після героїчного бою та послання на три букви “русского воєнного корабля”

Острів Зміїний, який став справжнім символом цієї війни, вперше з моменту героїчної оборони, був зазнимкований американським супутником.


 

“На фотографії видно пошкодження деяких будівель унаслідок ударів російських військ, а також російський військовий корабель, який стоїть на якорі у морі”, – йдеться у статті CNN.

Журналісти пишуть, що острів Зміїний вкритий снігом, але все одно помітні вирви від вибухів на всій території острова.

Експерти Maxar визначили, що російське військове судно поблизу острова – це великий десантний корабель проєкту 775, на борту якого може розміститися понад 300 осіб і спецтехніка.

З’явилося перше фото острову Зміїний після героїчного бою та послання на три букви “русского воєнного корабля”

Клікніть на фото, щоби збільшити

Maxar Technologies — компанія з космічних технологій зі штаб-квартирою в Вестмінстері, штат Колорадо, США, що спеціалізується на виробництві зв’язку, спостереження Землі, радіолокації та супутників, що обслуговують орбіту, супутникової продукції та супутніх послуг.

«Русский военный корабль, иди на хуй» — фраза-відповідь українських солдатів з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 2022 року отримав російський окупаційний корабель на пропозицію здатись.

24 лютого російський військовий корабель підійшов до українського острова Зміїний, на якому перебувало 13 прикордонників. Росіяни двічі оголосили гарнізону: «Я — русский военный корабль. Предлагаю сложить оружие и сдаться во избежание кровопролития и неоправданных жертв. В противном случае по вам будет нанесен бомбово-штурмовой удар».

Прикордонник Роман Грибов на це відповів: «Русский военный корабль, иди на хуй!».


Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info.

Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *