Ваш час вийшов, весь світ дізнається про вашу брехню: хакери Anonymous звернулися до Путіна

“Ми вирішили провести операцію спеціально для вас. Ви, мабуть, пам’ятаєте, як у 2018 році наша група зламала сайт “Роскомнадзору”? Містер Путін, ви пам’ятаєте, як програли Афганістану? Тепер ми злили дані Міноборони Росії. Це лише питання часу, коли ми виявимо бруд, який ви намагаєтеся приховати від суспільства, якому підло брешете. Ми покажемо кожен скелет у шафі. Зараз ми вимагаємо відновити права українського народу та піти у відставку”, – мовиться у відео.


25 лютого хакерське угруповання Anonymous заявило про злам бази даних сайту Міністерства оборони Російської Федерації. Про це хакери повідомили на своїй сторінці у Twitter.

“Група хактивістів Anonymous успішно зламала і “злила” базу даних сайту Міністерства оборони Росії. Можете завантажити всі особисті дані російського Міноборони”, — йдеться у твіті.

В опублікованій базі даних містяться телефони, пошту та імена співробітників російського Міноборони.

Перед тим Anonymous оголосили, що на знак протесту проти вторгнення в Україноу оголошують Росії “кібервійну”. Як наслідок, сайти Міноборони та Міністерства закордонних справ РФ були недоступні.

Крім того, за даними NBC News, президенту США Джо Байдену запропонували як один із заходів стримування Росії ведення кібервійни. Передбачалося, що кібератаки призведуть до перебоїв зі зв’язком та електроенергією в РФ.

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *