Угорщина за Росію: повний Йоббік

Угорщина вкотре доводить, що вона за Росію. 


 

Ми не дозволимо поставки зброї для України через нашу територію. Ці вантажі були б військовою ціллю, яка підлягає знищенню. Ми й надалі не підтримуємо розширення санкцій на енергопостачання з Росії, оскільки це призведе до різкого зростання витрат, – сказав Сійярто.

Речник МЗС України Олег Ніколенко на це йому відповів:

Ми вже чули ці наративи, зокрема і від російських посадовців. Сподіваємося, що Угорщина як сусідня держава перегляне свою позицію заради спільного миру в Європі. Зараз йдеться не лише про інтереси та безпеку українського народу, а і про фундаментальні принципи, на яких базується Європа, зокрема й угорське суспільство. Це не війна України. Це війна Росії проти всього демократичного світу. Підтримувати Україну однією рукою, а іншою фінансувати російську машину агресії, купуючи нафту та газ – це насправді давати Росії більше простору для наступу та вбивств.

Угорщина ніколи не любила Україну. Ну ок, не треба нас любити, якось так пофіг на ту Угорщину. Але ж ні – вони відкрито нас ненавиділи. Бо бачте, ми досі контролюємо та володіємо території, які колись були угорськими, зокрема – закарпатське місто Берегове.

Але, курва – цю територію в Угорщини віджав Сталін. А Сталін – це русня, лідер модерної російської імперії, що звалася СРСР.

Тож угорці мають ненавидіти русню, яка перекроїла політичну карту Європи до невпізнання. Але ж ні. Одна з провідних політичних партій Угорщини, яка має дуже промовисту назву – Йоббік, вимагає від України надати закарпатським угорцям автономію. Це вони так публічно говорять. Однак, більшість угорських фашистів прагнуть відновлення так званої Великої Угорщини, яка включатиме все українське Закарпаття.

Карикатура на Путіна, де зображено герб партії Йоббік та транспарант лідера республіки Угорщина Віктора Орбана

Карикатура на Путіна, де зображено герб партії Йоббік та транспарант лідера республіки Угорщина Віктора Орбана

Політики з партії Йоббік взагалі підтримали ДНР та ЛНР, були там спостерігачами на виборах, салютували анексії Криму, а потім виправдовувалися:

– Ну а що, ми за ДНР і російський Крим, бо це ж Україна утискає права угорців на Закарпатті, он і угорську мову заборонили.

Але це маячня та фейк. Угорську – ніхто не забороняв, просто українську загальнообов’язковою зробили. Тому – угорською говоріть, школи відкривайте, але українську – також знайте. Такий принцип.

Однак угорці роблять з мухи слона. Чому? Ну бо російські нафтодолари творять дива.

Як цікаво виходить: Путін проводить в Україні “денацифікацію”, однак фінансує та підтримує націоналістичні та фашистські партії по всій Європі – у Франції, в Німеччині, Італії, Угорщині.

Правляча партія Фідес та прем’єр Віктор Орбан – правоцентристи й консерватори, вони не такі різкі, як Йоббік, але все ж Росію підтримують.

Угорський шовінізм та імперіалізм не дорівнює російському. Тут будемо чесними. Угорці – європейці з глибокою історією державності в самому серці Європи. Однак, угорський гонор все ж дає про себе знати: колись угорці вибороли фактично незалежність від Австрійської імперії та змусили найпотужнішого імператора Європи розділити владу – імперія стала зватися Австро-Угорщина.

Сьогодні Угорщина – звичайна, маленька Європейська країна. Схоже, її це не дуже влаштовує. Однак це нікого не має хвилювати – часи імперій минули. Ніхто не буде кроїти карту Європи, лиш тому, що якійсь колишній імперії знову захотілося відчути свою велич і силу.

Тому шановні угорці. Попустіться. Живіть спокійно та мирно, розвивайте свою економіку, країну. У вас все добре. Заспокойтеся. Бо підете вслід за російським воєнним кораблем.

А про Закарпаття – навіть не мрійте. Не віддамо.

Починаючи з 24 лютого російські агресори регулярно обстрілюють українські міста ракетами. Однак, Москва заперечує це та говорить, що бомбрадує тільки об’єкти військової інфраструктури України. В обстрілах житлових кварталів та мирного населення російська пропаганда звинувачує Збройні сили України та націоналістів.

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *