Нафта росіян зависла в морі. Кремль не може її продати через санкції

Нафта росіян зависла в морі. Кремль не може її продати через санкції

Економісти говорять, що не варто недооцінювати вплив санкцій, проте важливо пам’ятати, що основні санкції мають довготривалий ефект й даватимуть результати за кілька місяців, а той півроку-рік.


Детальна інформація


Аналітична компанія Vortexa має інформацію про те, що США та країни Європи заборонили імпорт російської нафти через вторгнення в Україну, а інші країни просто уникають придбання вантажів.

Водночас Європейська комісія розглядає ембарго на російську нафту.

Аналітики Vortexa говорять, що обсяг сирої нафти Urals на воді втричі перевищує довоєнну кількість. Також кількість вантажів Urals у морі без визначеного пункту призначення становить 15% від загальної кількості.


Пряма мова


Цифри, що показують, що російський експорт усе ще відносно високий, не показують повної історії. Російська нафта в морі продовжує накопичуватися», — говорить аналітик, енергетичний стратег Клей Сейгл.

 


Яка нам користь з цієї інформації та що з нею робити?


Потрібно розуміти, що ця нафта може до останнього стояти в морі, росіяни зазнаватимуть величезних збитків, але у підсумку це чорне паливо майже за безцінь може викупити Китай чи Індія. Після того азійські країни можуть продати ці ресурси до Європи.

Продавці та постачальники нафти в Україні повинні шукати нові ринки закупівель, аби не купувати російську нафту ні в європейських, ні тим паче – в азійських країн.


Ширший контекст подій


Певна частина цієї нафти може бути в дорозі до невідомих покупців, а частина — вочевидь  так і не буде продана.

Більшість нафти, все ж таки, прямує переважно до Індії та Китай. Обсяги постачання до Європи також зростають на тлі майбутнього ембарго.

При цьому є інформація, що Китай нарощує імпорт із Росії далекосхідної нафти та має великі знижки на закупівлю окремих сортів чорного палива.


Джерела


Інформаційна агенція Reuters


 

Друзі! Журнал Артефакт продовжує працювати! Нам дуже потрібна підтримка!

Приват: 4149 4991 1010 5317

Моно: 5375 4141 0329 6272

Станьте нашими патронами та отримайте доступ до подкастів і відео: patreon.com/artefactjournal 


20 лютого 2014 року росія почала війну в Україні, ввівши війська на територію автономної республіки Крим. 

11 квітня 2014 року сили спеціальних операцій російської федерації та озброєні автоматами проросійські терористи захопили райвідділ міліції у місті Слов’янськ Донецької області й вивісили там прапор росії. У такий спосіб росія продовжила неоголошену війну проти України та території двох східних областей – Донецької та Луганської.

З лютого 2014 року по лютий 2022 року росія вела активні бойові дії проти України на території Донеччини та Луганщини, збільшувала кількість своїх військ в окупованій автономній республіці Крим, поширювала брехливу інформацію через проросійські медіа та українські проросійські політичні партії, які сама фінансувала.

24 лютого 2022 року де-юре президент, а де-факто – диктатор рф владімір путін оголосив проведення спеціальної військової операції, мета якої – демілітаризації та денацифікація України. Під прикриттям цієї спецоперації Москва почала повномасштабну війну та завдала ракетних ударів по більшості великих міст. Під обстріл потрапили Київ, Львів, Одеса, Суми, Чернігів, Миколаїв. Такі міста як Харків, Маріуполь зазнали великих руйнувань, рашисти спеціально обстрілювали там дитячі садочки, школи та лікарні. Загинуло багато мирних дорослих людей та дітей.

 

 

Друзі! Ми створили проєкт Artefact Info. Це – волонтери, які у режимі 24/7 збирають інформацію про злочини російських окупантів, фіксують всі дані про бойові дії, а також – заяви культурних діячів, спортсменів, компаній. Вони пишуть велику хроніку російсько-української війни, літопис, за яким історики вивчатимуть ці події. Всі дані після війни будуть передані професійним історикам для вивчення та опрацювання!

Редакція сортує все по тегах, за якими потім буде дуже зручно відшукати інформацію зі сфери, яка Вас цікавить.

Підтримайте їх – підпишіться на телеграм канал  або приєднайтеся та пишіть цей літопис разом з ними! Їм дуже потрібна ваша підтримка!

Щоби долучитися, напишіть у телеграм: +38 099 76 46 506

Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру, суспільство та політику. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *