Не мовчати про травми. 17 березня у Львові відкриється виставка Олени Каїнської 

17 березня о 18:30 у галереї ХотАртХол (Палац Культури Хоткевича, вулиця Кушевича, 1) відбудеться відкриття проєкту Олени Каїнської “Травма”.


Проєкт “Травма” має на меті актуалізацію та валідацію прихованих та замовчуваних травм через експозицію візуально-текстового наративу. Рефлексії та розмірковування на тему травматизації та розшарування свідомості на «до» та «після» травми опрацьовані у візуально-символічні образи та схеми.

Проєкт “Травма” складається із більше 20 великоформатних картин, кожна з яких супроводжується описовим наративом. 

Картини говорять про різні види травм (травма війни, травма втрати, травма локдауну та браку комунікації, травма байдужості, психічна травма, фізична травма, травма іммобілізації та інші), а також про шляхи прожиття та подолання цих травм.

“Пренарратив про травму – крок до її полікування. Треба переусвідомити травму, щоб відчути теперішнє, та прокласти дорогу в майбутнє. А травма несе в собі конфлікт. Її хочеться відсунути і заперечити, і одночасно, проговорити та відпустити. Розповісти те, про що не говорять, що неможливо розповісти. А щоб говорити про таке, має бути безпечно. Довіряти, щоб горювати. Єдиним здоровим шляхом подолання травми є повернутись один до одного та міцно триматись. Тоді, заспокоєні та зміцнені, ми можемо вийти у світ. А спершу ми маємо виформувати переживання травми у цілісну історію, викласти її з хаосу переживань, і відновити контроль над своїм світом.” – зазначає авторка.

Запрошуємо до пошуку внутрішнього спокою крізь казкові сюжети від Олени Каїнської до 12 квітня. 

Оглянути експозицію можна щодня з 11:00 до 20:00.

Друзі! Дякуємо, що читаєте нас!

Нам потрібна Ваша фінансова підтримка, аби далі робити контент, який популяризує Україну та бореться з російськими міфами, маніпуляціями та неправдою.

Моно: 5375 4141 3251 9074

Приват: 5168 7456 1163 3030

Ось лінки для миттєвих переказів, якщо не хочеться копіювати номера карток:

Клікай сюди, якщо карта моно. 

Натискай тут, коли приват. 

Раптом хочете підтримати через PayPal, то ось реквізити: romankorzhyk90@gmail.com

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *