Як обиратимуть представника України на Євробаченні замість Maruv

Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) заявила, що нового представника на Євробачення-2019 будуть обирати з усіх фіналістів національного відбору.


Про це повідомила членкиня правління Олександра Кольцова, пише «Громадське».

«Спочатку ми проконсультуємося з Європейською мовною спілкою щодо політизації процесу відбору в Україні. Як це вплине взагалі на нашу участь цього року. Потім ми поспілкуємося з юристами, чи ми хочемо продовжувати брати в цьому участь як мовник. Потім ми поспілкуємося з менеджментом артистів. А потім ухвалимо рішення», – пояснила Кольцова.

Олександра Кольцова. Фото: Gazeta.ua

Також представниця НСТУ зазначила, що новим у договорі, який мав підписати переможець національного відбору Євробачення-2019, порівняно із договорами минулих років, був лише пункт про відмову представника України від гастролей у Росії (три місяці після конкурсу).

Раніше цей пункт не вводили у договір, бо артисти, що виступають у Росії, не потрапляли в фінал нацвідбору.

Окрім Maruv, у фіналі національного відбору також брали участь гурти Freedom Jazz, Anna Maria, Kazka, Brunettes Shoot Blondes та YUKO.


 25 лютого стало відомо, що Maruv не представлятиме Україну на Євробаченні.

 Євробачення-2019 відбудеться у травні в Ізраїлі. Півфінали заплановано на 14 та 16 травня, а фінал відбудеться 18 травня.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *