Вперше за 9 років. «Один в каное» випустили дебютний кліп

Феномен української інді-сцени нарешті позбувся відеоцноти.


Гурт «Один в каное» — унікальне явище нашої музичної сцени. Колектив став шалено відомим в Україні без будь-якого традиційного промо на кшталт постійного випуску нової музики чи кліпів. Але дату 14 січня 2019 року можна позначити червоним кольором у календарі. Саме сьогодні «Один в каное» презентували свій дебютний кліп, передає СЛУХ.

 

Пісня «У мене немає дому», на яку знято кліп, вийде на наступному альбомі гурту, що має вийти цього року. Відеороботу зняв режисер Володимир Власенко. Саме цю пісню, за його словами, обрали не просто так.

«Коли я вперше почув цю пісню, я був у дорозі  їхав нічним рейсом до селища, де я виріс. Мій батько помер, і мені треба було продати будинок, що простоював порожнім вже довгий час. Згадуючи моменти із дитинства, я натрапив на лайв-версію треку “У мене немає дому”. Вона була настільки проникливою і близькою до моїх думок, що я одразу почав шукати ідеї для візуального втілення цієї пісні. Містична атмосфера нічної подорожі, думки про мій власний дім і трек на повторі створили в уяві історію. Я одразу написав гурту в фейсбуці і запропонував своє бачення кліпу. На моє щастя, вони згодилися, і тепер я дуже радий показати широкому загалу результат нашої спільної роботи».

 

Почути пісню наживо можна буде на концертах у рамках весняного туру гурту, що стартує 28 березня з Ужгорода, а завершить великим сольним концертом у Києві у Жовтневому палаці. Квитки на виступи за посиланням.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *