Вдова лідера The Beatles показала невідомі кадри з Джоном Ленноном

Вдова лідера The Beatles Джона Леннона Йоко Оно надала режисерові Майклу Епштейну раніше невідомі сімейні відеоматеріали.


Співачка й майстер перформансів Оно вирішила, що настав час показати фанатам домашнє відео, зняте в будинку пари Тіттенхерст в Англії і Нью-Йорку в 1970 і 1971 роках, пише НВ з посиланням Canoe.

Йоко зв’язалася з Епштейном і надала йому відеоматеріали. Результатом роботи режисера став документальний фільм Джон і Йоко: над нами тільки небо.

Епштейн був схвильований, отримавши доступ до кадрів виступу Джорджа Харрісона з Ленноном, а також до міфічного фільма Леннона Годинники.

«Йоко усвідомила, що є знятий матеріал, якого ніхто ніколи не бачив, – розповів режисер. – Мені здалося, що я все бачив, що я знаю історію, але я пам’ятаю, як вперше побачив ці кадри і був просто вражений».

Домашнє відео. Йоко Оно показала невідомі кадри з Джоном Ленноном - фото

«Фільм починається з Джона, який стїть біля піаніно, що грає акорди пісні How, зальбому Imagine, і камера відсувається, і ви бачите, що грає Джордж Харрісон. Джордж не вказаний в альбомі як виконавець пісні How. Ніхто ніколи не бачив цього матеріалу раніше», – додав Епштейн.

«Є також кадри з Джоном і Йоко в 1971 році, зняті в готелі St. Regis в Нью-Йорку. Джон зняв експериментальний фільм під назвою Годинники, для якого він встановив камеру перед дзеркалом і тусувався. Він просто сидить на дивані зі своєю гітарою, співає пісні. Ви бачите справжнього Джона. Ходили чутки, що кадри з Годинників існують. Я не думаю, що хто-небудь коли-небудь бачив це», – розповів режисер.

Також Епштейн включив в відео кадри зустрічі Леннона з ветераном В’єтнаму Куртом Клаудіо: «Він почав писати Джону з госпіталя в Сан-Франциско, а потім відправився в Англію, тому що вважав, що Джон говорив з ним безпосередньо через його музику та іноді вважав, що він – це Джон».

«Це страшний, жахливо сумний епізод, тому що ми всі знаємо, чим закінчується історія Джона. Курт прийшов до нього додому, а Джон просто пішов йому назустріч. Він зустрів його з відкритим серцем і не злився, що той втручався в його простір. Потім він запрошує його увійти», – говорить Епштейн.

Нагадаємо, Джон Леннон був застрелений одержимим фанатом Марком Девідом Чепменом в грудні 1980 року.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *