Український гурт записав пісню на роялі, куди вбудували 20 різних інструментів (відео)

Український гурт «Brunettes Shoot Blondes» записав пісню, в якій використав рояль зі вбудованими в нього 20 різними інструментами. З цією композицією під назвою «Houston» музиканти виступлять на національному відборі Євробачення-2019.

«Ідею вигадав я, команда підтримала. Разом нам вдалося втілити цю божевільну концепцію. Придумали інструмент самі, але далі потрібна була допомога. Для розв’язання технічних питань ми запрошували інженерів і фахівців на кожну задачу», — розповів Громадському співзасновник гурту, соліст Андрій Ковальов, передає Громадське. 

 

На створення такого роялю витратили близько 3 років. У ньому все механічне: в центрі інструмента залишили кілька октав, а інші клавіші перебудували так, аби вони відповідали за гру додаткових інструментів.

Щоб грали дудки чи оберталися колеса, які імітують смички скрипок, — потрібно обертати ногами платформу. Загалом у рояль вмонтували 20 різних інструментів, включно зі скрипкою, віолончеллю, барабаном, африканською калімбою та різними елементами перкусії.

«Інструмент — основний елемент нашого номера, на відборі ви його точно побачите. Тим більше досвід Меловіна показав, що з кожним роялем на сцені збільшується шанс на перемогу», — сказав Ковальов.

«Головна ідея була в тому, щоб вся механіка між інструментами працювала без електрики. Одним із найскладніших завдань була інтеграція невеликого органу. Найсмішніше, що нам довелося врешті-решт навчитися грати на ньому», — каже фронтмен групи Андрій Ковальов.

 

Музиканти земляки відомі завдяки унікальним ідеям для відео, які вони знімають самостійно. Вперше загальну увагу гурт привернув релізом вірусного кліпу Knock Knock, що зібрав понад 100 млн переглядів в інтернеті й здобув нагороду за кращу концепцію на Berlin Music Video Awards.

 

Фото: ТРК Рудана

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *