Том Йорк випустить сольний альбом

Том Йорк розповів про плани на наступний рік. Виявляється, він збирається видати новий сольник. 

Музикант розповів, що немає жодного бажання робити політичну музику, проте, під час роботи з продюсером Найджелом Годрічем над новим альбомом, відчув, що політика все одно десь поряд, бо він дивиться в її напрямку, пише Радіо Рокс. 
Том повідомив, що платівка буде певною мірою електронною, проте, відрізнятиметься від усього, що він робив раніше. Купа імпровізацій з різними звуками та ефектамии – і таке інше. Нагадаємо, минулої п’ятниці в Йорка вийшов саундтрек до фільму жахів “Суспірія“, а трохи раніше – трек “Руки геть від Антарктики” спільно з Грінпіс.

Томас Едвард Йорк (англ. Thomas Edward Yorke, народився 7 жовтня 1968 року) — музикант, вокаліст і автор пісень англійської альтернативної рок-групи Radiohead. Переважно грає на гітарі та фортепіано, хоча також грав на барабанах та бас-гітарі (зокрема під час запису альбомів Kid A і Amnesiac). На даний момент випустив два сольних альбоми The Eraser (2006) та Tomorrow’s Modern Boxes (2014). Також Том Йорк вокаліст супергрупи Atoms for Peace, яку він створив наприкінці 2009 року.

Шанувальники цінують його вміння співати фальцетом, яке продемонстроване у треках “Fake Plastic Trees” і “How To Disappear Completely”, його здатність підкорювати найвищі ноти реєстру (у піснях “Creep”, “Exit Music (For a Film)”, “Let Down”). Як зізнавався сам вокаліст, вирішальний вплив на його виконавську манеру здійснив Джеф Баклі (Jeff Buckley).

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *