“Львівський танцювальний клуб” випустив перше лайв відео з “Лагідного” альбому

“Качелі” – перше лайв відео з нашого майбутнього “Лагідного” альбому, який вийде 12 квітня 2019 року гурту Lvivdanceclub.


Live-версія альбому «Лагідний» була знята вперше, а сам альбом є другим за рахунком гурту Lvivdanceclub. Альбом «Лагідний» — неймовірна колекція з 7 пісень, що передають неповторну культуру району Сихова у Львові, яка пронизана коханням. Саунд альбому представляє прагнення продемонструвати нерозривне переплетіння музики, кохання і внутрішньої свободи людини. Кожна пісня з альбому пов’язана між собою тонкою ниткою романтики та драми.

Спеціально для зйомок live-версії WoodseeFilmStudio застосувало техніку зйомок «безперевний кадр» на єдину камеру Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K з оптикою Carl Zeiss Lenses (Canon EF Mount 15 mm f/2.8 MF ZE), використовуючи при цьому стабілізатор DJI Ronin + Easyrig Serene та монітор Liliput A7s 4K.

Безперервний кадр залучає глядача, при цьому дія може бути як швидким, експресивним, так і спокійним, медитативним. У першому випадку захоплює динаміка, в другому – можливість досліджувати кадр, самостійно виокремлюючи в ньому значущі елементи. В обох випадках глядач поринає в екранний світ, асоціюючи себе з його мешканцями.

Освітлення – одна з найцікавіших тем на знімальному майданчику, особливо якщо мова йде про роботу одним дублем, коли у вас просто-напросто немає можливості переставити освітлювальне обладнання. Зняті одним кадром сцени дали можливість попрацювати з такими приладами, як світлові панелі, ультрафіолетові промені – все для того, щоб зображення залишалося цікавим.

Для live-версії альбому «Лагідний» гурт Lvivdanceclub поставив ціль зробити достовірно відтворений звук. Саме тому, під час зйомок використовувалася унікальна система запису, яка дозволила створити для слухача ефект присутності на живому концерті та дає відчути себе маленьким механізмом в світі музики. Також, починаючи з 12 квітня 2019 року, композиції з альбому «Лагідний» можливо буде придбати в якості синглів в магазині iTunes, Google Play та слухати по підписці на YTMusic, Deezer, Spotify, Soundcloud, також сингли на з’являться в той же день у вільному доступі на www.lvivdanceclub.com, а супутній відеокліп до основного синглу альбому «Вона» вже є на каналі виконавців в YouTube

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *