Легендарний Браян Джонсон повертається до гурту AC/DC

Браян Джонсон повернеться до AC/DC для запису нового альбому.

Гурт Terrorizer просто зловив Джонсона в аеропорту — і запитав, чи правда це чи ні, пише Радіо Рокс. 
Брайан відповів, коротко і буквально:
Так. Я вже втомився заперечувати це.
Минулого року Джонсон потрапив в кадр разом з групою в студії в Ванкувері, але тільки зараз з’явилося підтвердження від самого Браяна. Також повідомляється, що в запису будуть використані деякі гітарні партії, які встиг записати Малькольм Янг і написані ним пісні.

Довідка: Брайан Джонсон (англ. Brian Johnson; 5 жовтня 1947) — рок-музикант і поет, колишній вокаліст гуртів Geordie та AC/DC.

Народився в Ньюкаслі (Англія). В 1971 Брайан з двома приятелями створює гурт Buffalo, пізніше перейменовану на Geordie, проте до самого свого розпаду в 1976 цей гурт так і не набув популярності.

1980 року вступає до гурту AC/DC, в якому замінив Бона Скотта по його смерті. Вже перший записаний разом з ним альбом Back in Black став найбільш продаваним в дискографії колективу. Брайан Джонсон був запрошеною зіркою в фільмі «Гол!» і озвучив голос у грі Call of Duty: Finest Hour. Співак посідає тридцять дев’яту позицію в переліку ста найкращих виконавців всіх часів за версією журналу Hit Parader і тридцять другу в рейтингу найкращих фронтменів за версією журналу Classic Rock.

Навесні 2016-го Брайан заявив, що мусить полишити AC/DC через проблеми зі слухом. Проте вже влітку натякав на свою готовність продовжити виступи.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *