Краса Чернівців, ваніль та брутальні мотиви. Ексклюзив про новий кліп гурту «Серцевий Напад»

Один з небагатьох поп-панк гуртів «Серцевий напад» випустив новий кліп на пісню «Телефонуй». Лідер команди Мітрій розповів журналістам видання «Артефакт», як знімали відео та поділився планами на майбутнє.


Мітрій каже: 

Ми обрали цю пісню для зйомки кліпу, бо вважаємо її найсильнішою в альбомі. Він теж має назву «Телефонуй», тому вирішили й далі гнути цю лінію та обіграти. Багато думали, як це краще відзняти. Звернулися до молодого чернівецько режисера. Він раніше був басистом місцевого панк-гурту «Пестициди».  Ми рівнялися на цю команду, коли створювали «Серцевий напад».

Тож він вигадав сюжет, розповів його і нам це сподобалося. Ми сумнівалися, чи вдасться реалізувати ідею. Зараз розуміємо, що можна було краще. Але все впирається в бюджет. Він був невеликим, як для мірок шоубізнесу,  але й немаленький, як для Чернівців.

Мітрій розповідає, що готували до зйомок кліпу ще з весни. Підбирали акторів, думали на сценографією та реманентом. Головна роль дісталася сестрі Мітрія Олі. На інші ролі взяли Дениса – колишнього гітариста «Серцевого нападу», а ще одну роль виконала дружина Мітрія: 

Також у кліпі грають інші учасники гурту. За режисерським задумом мені випала роль здоровила, який захищає дівчину, в якої Денис забирає ноутбук, щоби написати повідомлення головній героїні.

Все починається ніби з уривка Матриці. Денису дають желатинові цукерки, він їх ковтає та враз починає розуміти, що хоче бути зі своєю коханою. Він дзвонить до неї, пише, але телефон вимикається. Він біжить шукати її по всьому місту, починаються пригоди.

У цьому кліпі «Серцевий напад» поєднує певну любовну, ванільну історію, типову для поп-панку, з брутальністю українських реалій, з гумором, місцевими приколами.

«Пириколи, приколами, але ми зраділи, коли зрозуміли, що у кліпі показана краса нашого міста – Чернівців. Хоча цього могло взагалі й не бути. Оператор часто знімає Чернівці. Він сказав нам, що йому обридли зйомки в місті й він хоче поїхати до Тернополя чи Івано-Франківська. Але ми хотіли показати красу рідного міста, тому наполягли на тому, що зйомки мають відбуватися саме у Чернівцях.

Ми мали дрон, кілька камер, тому на знімали чимало панорамних кадрів і показали, якими ми гарними є Чернівці.

Під час зйомок стався такий цікавий момент. Оператор задумав відзняти таку штуку, коли ролер чіпляється з камерою на машину . Коли вона повертає на роздоріжжі, то ролер їде в право, а сама тачка – вліво.

Мало хто знає, що для зйомок кліпу ми задіяли нашого друга Гліба. І от коли Денис їде на мотоциклі, то це насправді Гліб їде. Тож можемо сказати, що у кліпі грали дублери, навіть – каскадери. Єдиний момент – Гліб трохи крупніший за Дениса, тому є ймовірність, що глядачі помітять це. А можливо й ні.

В цілому ми задоволені відеокліпом. Ми показали, що ми є, що ніде не поділися. Але можемо краще, тому будемо радувати наших шанувальників новими роботами. Ми сповнені сил, драйву, панк-року та готові до підкорення сцен, пабів та фестивалів.

Зараз потроху збираємо матеріал на новий альбом та плануємо новий кліп.

 

Нагадаємо, що у квітні 2019 року Панк-гурт “Серцевий Напад” випустив альбом “Телефонуй”. Це 11 пісень про політику, кохання, сімейні цінності. Трохи історії й безліч поп-панку з невеликою домішкою брейк-даунів

Ви можете процитати рецензію на альбом, яка називається “Кохання та анархія”.

У цьому ж матеріалі можна й слухати всі пісні. 

Роман Коржик

Читайте більше цікавого у нашому телеграм-каналі: t.me/artefact_magazine

Новини культури, літератури, мистецтва та цікаві тексти з історії у нашому Facebook. 

Підтримайте журнал “Артефакт”Приват: 4149 4991 1010 5317 (Роман Грицун)

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *