Grisly Faye випустила лайв-відео київського концерту у театрі ім. Леся Курбаса

В кінці літа 2018 року електронна музикантка Grisly Faye, вона ж Маргарита Кулічова, дала два поспіль концерти перед тривалою творчою відпусткою. Виступи пройшли у Національному центрі театрального мистецтва імені Леся Курбаса перед від’їздом артистки на програму One Beat (США) та Kino Eyes (Португалія).


Тепер Маргарита поділилася записом одного з них. На концерті прозвучав як старий матеріал, так і невипущені треки, які вийдуть на наступному альбомі Grisly Faye.

Також наживо прозвучала спільна з дніпровським продюсером Monotonne композиція «OK».

Нещодавно Маргарита повернулась з програми обміну для музикантів One Beat та туру Сполученими Штатами. Раніше до проекту з українських музикантів потрапив тільки Роман Гаркавенко (5 Vymir). Наразі авторка Grisly Faye проходить магістерський курс для саунд-дизайнерів Kino Eyes в університетах Лісабона (Universidade Lusófona), Талліна (Baltic Film and Media School) та Единбурга (Edinburgh Napier University).

Grisly Faye — електронний проект Маргарити Кулічової. На рахунку співачки міні-альбом Drown (2014), альбом From Far Away (2016) і декілька синглів.

Читайте також про музичні фільми, які ми радимо подивитися.

Джерело: СЛУХ

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *