Дивіться новий кліп Bomfunk МС’s, знятий на честь пісні Freestyler

Легендарний трек Bomfunk МС’s Freestyler, який ось вже цілих два десятиліття нікого не залишає байдужим, отримав ремейк.


Про це інформує Ukr.Media.

В цьому році виповнюється 20 років треку Freestyler групи Bomfunk МС’s. І з цього приводу в Бельгії вирішили зняли ремейк.

Здійснив задумане бельгійський оператор зв’язку Telenet: вони зробили сучасну версію кліпу, який у 90-ті точно бачив кожен. Сюжет практично не зазнав змін, єдине, головну роль зіграла дівчина з дредами, а не хлопець. Та й знімали в Нідерландах, а не у фінському метро, як 20 років тому. Ось що про ремейк Freestyler говорить бренд-менеджер Telenet Наталі Рахбані:

Ми хотіли створити те, що дійсно дихає сучасною культурою. В оригінальному відео юнак керує світом за допомогою мінідіскового плеєра, а нова версія розповідає про дівчину, смартфон якої контролює розваги і музику.

Також у ролику можна побачити учасників групи: Раймонда Ебанкса, Ісмоїла Лаппалайнена і Яакко Саловаара. Пропонуємо вам оцінити новинку!

І оригінальна версія для порівняння.

Bomfunk MC’s — фінський музичний гурт, який виконував танцювальну електронну музику з елементами хіп-хопу.

Гурт створений у 1998 році. У 1999 вибухнув своїм альбомом «In stereo», який включав сингли «Freestyler», «Uprocking Beats», та B-Boys & Flygirls, що стали популярними у Великій Британії. Сингл «Uprocking Beats» займав 1 сходинку фінського Finnish Dance chart. Протягом 2000 року популярність поширилась на всю Європу. Сингл “Freestyler” займав 1 сходинку протягом довгого часу у танцювальних чартах Туреччини, Австралії, Нової Зеландії, Данії, Норвегії, Швеції, Нідерландів, Італії та Німеччини, також був другим у Великій Британії. Також у 2000 році гурт став найкращим у Скандинавії за версією MTV.

У 2002 році відбувся реліз другого альбому гурту «Burnin’ Sneakers», до якого увійшли сингли «Super Electric», «Live Your Life» разом з Max’C, «Something Goin’ On» разом з Джесікою Фолкнер. Альбом не став таким популярним, як попередній, але добре продавався у Фінляндії та увійшов у 10 найкращих альбомів в Німеччині.

У вересні 2002 року гурт покидає Ісмо Лаппаляйнен (DJ Gismo), натомість приходять Ріку Пентті, Троні Макбургер та Окке Комулайнен. Після цього відбувається реліз реміксу на пісню «Back to Back».

У 2004 році виходить третій, останній альбом гурту «Reverse Psychology», який включав сингли «No Way in Hell» та «Hypnotic» разом з Єленою Маді.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *