«Нам потрібно не багато, Нам потрібна лиш свобода...». ElTwin презентує трек На парусах

«Нам потрібно не багато, Нам потрібна лиш свобода…». ElTwin презентує трек На парусах

Артист ElTwin зі Львова презентує свій новий реліз під назвою «На парусах».


Новий трек-присвята «На парусах» львівського артиста ElTwin далеко не про «шароварщину», а про силу народу та зокрема воїнів, які захищають країну від російських окупантів. Це про втілення в пісні «образу матері», що ростила нас мужніми, сильними та справедливими для того, щоб раз і назавжди викорінити нечисть з української землі. 

 

«Даний трек присвячений моєму рідному вуйкові, що загинув боронячи землю від російських загарбників та нашим захисникам, що виборюють нам на полі бою дорогу у світле майбутнє», — говорить артист.

 

І це лише маленька частина того, що хотів донести в своєму новому релізі ElTwin. Бо поки «сусіди» намагаються налякати нас та зруйнувати наші плани, ми не намагаємось, а рішуче боремось кожен на своєму фронті! 

ElTwin — львівський артист, що поєднує в своїй творчості багато стилів із не менш цікавим та різноманітним флоу під різні жанри музики. Поєднання треп, поп, драм-н-бейс, дрілл, рнб мотивів і голосу, роблять його треки впізнаваними на слух.

Нагадаємо, що 31 травня ElTwin випустив спільний трек «Очі» з реп-виконавцем KONO, який набрав 1к шазамів та поза 300к прослуховувань на всіх музичних платформах.

«Очі» за посиланням: https://album.link/fc2qnn0843qzs 

Також 31 липня артист випустив сольний реліз «Amnesia».

«Amnesia» за посиланням: https://bfan.link/Amnesia 


Друзі! “Артефакт” – це незалежний журнал про культуру, історію, суспільство. Нас ніхто не фінансує. Тому підтримайте авторів. Тут посилання на платіж через монобанк. Дякуємо!

А це карта приватбанку:

4149 4991 1010 5317

А ще у нас є свій магазин крутих футболок на історичну та культурну тематику. Ви можете придбати футболку, светр чи горнятко й цим підтримати наш журнал!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *