Від шугейзного інді-панку до пост-блек металу. У Львові відбудеться Eskadron Fest

29 та 30 жовтня у Львові пройде масштабний панк-хардкор-метал фестиваль Eskadron Fest. Ми поспілкувалися з його організатором Андрієм та дізналися багацько цікавого про цей двіж.


Я давно організовую хардкор концерти, перший робив ще у далекому 2008. З того часу багато чого змінилось, але не моя пристрасть до панк-хардкору і дотичних йому жанрів.

Після подій 24.02.22 було зовсім не до того, але з часом захотілось зробити концерт, зібрати гроші для притулку для тварин Милосердя в Брюховичах і для волонтерів які відбудовують понищені війною села на Чернігівщині. Так, в кінці серпня зробив концерт в Котельні, прийшло багато народу, було весело, драйвово, ну і на добрі діла вийшло зібрати 11 тисяч гривень.

Ідея зробити дводенне дійство виникла одразу ж, бо і відвідувачі спраглі до живих виступів, і музиканти хочуть зробити свій внесок у перемогу, граючи на благодійних концертах. Благо, в Україні багато активних і справді класних гуртів, і багато з ким я знайомий особисто, тож зібрати склад не склало зусиль. Маємо 12 гуртів – від шугейзного інді-панку та стріт-панку до скрімо, даркхардкору і пост-блек металу. Виручені кошти підуть на підтримку притулку, про який згадував вище, а якщо відгуки будуть схвальні, як знати, може фестиваль стане щорічним?

 

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ESKADRON (@eskadron.gigs)

 

Приходьте на фестиваль та підтримуйте незалежну музичну сцену України!

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *