Замість храму душі люди ходять у торговельні центри. Інтерв’ю з владом Троїцьким

Засновник театру «Дах» зізнався, що ніколи не збирався займатися режисурою. Але, як кажуть, розкажи Богу про свої плани – разом посміємося.

Так, з його «скромної спроби відродити традицію музично-драматичного театру» народилися, власне, і ДахаБраха, і Dakh Daughters, і ЦеШо, пише Укрінформ.

А починалося все у дивний спосіб: пішли вони разом з Олегом Скрипкою (бо жили в одній кімнаті в гуртожитку КПІ) вчитися танцювати брейк-данс, але у результаті потрапили в театральну студію.

А ось коли Влад Троїцький почав цим займатися – то відчув, що «театр – це єдина можливість у світі швидко створювати світи. Адже кожна вистава – це світ». Так, на українців у квітні чекає надзвичайне видовище у рамках Гогольфесту – виконання опери «Νερό» на території Азовського судноремонтного заводу.

І починатися дійство буде з балету портових кранів. Потім вся публіка йде в «сухий док», де будуть обладнані трибуни. Під час вистави дві величезні 15-метрові залізні стіни і дно будуть підніматися і опускатися – і корабель час від часу буде занурюватися у воду.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *