Цифровий чарівник. Український дизайнер зробив зірок шоу-бізнесу героями картин Да Вінчі і Ван Гога

Український графічний дизайнер Євген Чінюкін об’єднав знімки зірок шоу-бізнесу з картинами культових митців, включаючи Ван Гога і Леонардо да Вінчі.


Героями діджитал-арт експерименту, що отримав назву #digitalcollection, стали Тіна Кароль, Надя Дорофєєва, Монатік, Влад Яма, Даша Астаф’єва та інші українські знаменитості, які з’явилися на картинах великих майстрів живопису, пише НВ. 

За визнанням автора, на створення колажів його надихнула думка про те, що сучасні українські зірки цілком могли б стати героями полотен великих художників, якби жили в їхній час:

«Минуле, сьогодення і майбутнє – це все швидкоплинно. Але що об’єднує минуле, сьогодення і майбутнє? Звичайно – мистецтво! Це може бути живопис, фотографія, кіно або музика. Герої моїх колажів – співаки, актори, моделі. І ми можемо уявити, що, якби вони народилися, наприклад, в 18-19 століттях в якийсь із країн Європи, цілком можливо, що знайшовся б якийсь відомий художник, який би зобразив їх на своїх картинах. І ці картини, вже в наш час, могли бути визнані шедеврами світового живопису», – повідомив Чінюкін НВ.

Його роботи були опубліковані на особистій сторінці в Instagram, а також українськими знаменитостями, які несподівано стали героями культових творів мистецтва.

 

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *