На репетиціях завжди спрацьовувало. Бенксі опублікував нове відео підготовки до знищення картини 

Світ мистецтва досі обговорює витівку вуличного художника Бенксі, картина якого була подрібнена вбудованим в рамку шредером після продажу за 1,3 млн доларів на аукціоні Sotheby’s. Сам художник тільки підігріває галас навколо події і опублікував нове відео того, як готувався до арт-перформансу.


У п’ятницю, 19 жовтня, Бенксі опублікував в своєму Instagram посилання на відеоролик під назвою Shredding the Girl With Balloon. Director’s Cut (Розрізування Дівчинки з кулькою. Режисерська версія), пише Новое Время. 

«Деякі люди вважають, що її насправді не порізали. Це не так. Деякі люди думають, що аукціон був в курсі. Він не був», – підписав свій пост Бенксі.

Відео починається зі звуків інструментів, за допомогою якого шредер ретельно ховають всередині рамки. Воно детально показує прихований механізм.

Потім в ролику показані кадри з попереднього перегляду на Sotheby’s. Під час того, як багаті колекціонери п’ють ігристе і пригощаються закусками, людина розповідає про роботу Дівчинка з повітряною кулею (2006).

Далі глядач бачить моменти, які призводять до активації пристрою, і навіть кадр пальця, що натискає кнопку пристрою.

«На репетиціях завжди спрацьовувало», – кажуть субтитри.

Post a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.